Play Video
0
Артистів
0
Сцен
0 м²
Декорацій
0 т.
Відвідувачів

ВСЯ РІЧ У МУЗИЦІ

Два рази на рік «Арт-завод Платформа» живе за принципом «Нічь яскравіше дня!».

Білі Ночі занурюють тисячі меломанів в абсолютно іншу реальність.

Один івент обь’єднує 6 танцполів, 100 артистів, 30 музичних стилів, 40 резидентів EU, 38 ART інсталяцій, 5 Lounge Zone, 120 кВт звуку.

Атмосферу європейських вечірок відтворюють фото- і чіллаут-зони, маппінг та світові шоу. Протягом двох ночей гості купаються в тоннах метафану, пробують авторсі коктейлі, підривають соцмережі постами з арт-інсталяціями , закохуються , а потім відновлюють сили на найбільшому фуд-корті країни Ulichnaya Eda.

Play Video
0
Напрямки музики
0
Артистів
0
Сцен
0
Барів

фуд-корт від Ulichnaya Eda

Lounge Zone

Арт-інсталяції

Mapping

ВСЯ РІЧ У МУЗИЦІ

White Nights Festival. Africa – поєднання понад 22х напрямків електронної музики, що представлені на 6 сценах, сучасного мистецтва та елементів африканської культури, міфів.

100 тон тематичних декорацій та сценічного світла, бари та спеціальні коктейлі карти, найсмачніша вулична їжа.

Hakuna Matata – треба сказати собі хоч раз, і цей раз має бути на White Nights Festival. Africa.

Людина-леопард, член таємного суспільства, відун з того світу, нарешті, священний цар, у якому втілюється містична сила космічних масштабів, — усі ці персонажі оживуть на White Nights Festival.

Наразі в Африці проходить велика кількість тематичних вечірок, арт вистовок, електронних фестивалів, один з яких AfrikaBurn.  Відчуття ритму цього континенту наповнить White Nights Festival особливою магією.

партнери

master
privat-2
cola
Beefeater
Olmeca
Havana
Jameson - yellow
Malfy---yellow
Marvel
Absolut---white
Becherovka---white
ProDJ-bigger
Parimatch-1

УВАГА:
Кількість квитків до продажу буде обмежена у зв'язку із covid-19. Для вашої безпеки фестиваль WHITE NIGHTS стає cash less only, всі розрахунки на його території здійснюються тільки у безготівковій формі.

УВАГА:
Кількість квитків до продажу буде обмежена у зв’язку із covid-19. Для вашої безпеки фестиваль WHITE NIGHTS стає cash less only, всі розрахунки на його території здійснюються тільки у безготівковій формі.